Tomasz Szozda ponownie rzecznikiem prasowym Śląska

Tomasz Szozda ponownie rzecznikiem prasowym Śląska

Nie koniec zmian w sferze organizacyjnej piłkarskiego Śląska. Tomasz Szozda zastąpił na stanowisku rzecznika prasowego klubu Kacpra Cecotę.

Tomasz Szozda jest absolwentem dziennikarstwa sportowego na Uniwersytecie Wrocławskim, a pracę w Śląsku rozpoczął w 2016 roku. W przeszłości był już rzecznikiem prasowym WKS-u, w okresie od lipca 2016 do lutego 2018 roku. Wrocławski klub otrzymał wówczas nagrodę Ekstraklasy SA (III miejsce w Polsce) za współpracę z mediami w sezonie 2016/17. 

Do obowiązków Szozdy należeć będzie m.in. organizacja pracy biura prasowego, koordynowanie współpracy z dziennikarzami oraz planowanie aktywności medialnych. 

Śląsk Wrocław Tomasz Szozda rzecznik prasowy

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

kibic
kibic 11 grudnia 2018 o 18:02

Gratulacje Tomek!

Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.