X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Ostatki sezonu zasadniczego

Ostatki sezonu zasadniczego

Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego męskiej drugiej ligi.

Odpowiedzi na najważniejsze pytania poznaliśmy już wcześniej. Z pierwszego miejsca do fazy play off przystąpi Aqua-Zdrój Wałbrzych. Zespół spod Chełmca wygrał szesnaście z siedemnastu potyczek i ma na koncie 46 punktów. 

O drugie miejsce walczą jeszcze SPS Chrobry Głogów i MKST Astra Nowa Sól, mający w dorobku po 38 punktów. Pewny czwartego miejsca nie może być MUKS Ziemia Milicka (30 punktów), naciskany przez drużynę Sobieski-Arena Żagań (29 punktów). Z kolei o szóste miejsce rywalizują MKS Olavia Oława (21 punktów) i Bielawianka Bielawa (20 punktów). Na ósmym miejscu sezon zasadniczy zakończy Juve Głuchołazy (16 punktów). 

Kwestię utrzymania rozstrzygną między sobą Elektros Bolesławiec (12 punktów) oraz MKS Ikar Legnica (5 punktów). Dwa ostatnie zespoły w ligowej stawce o pozostanie w lidze zagrają do trzech zwycięstw. Gospodarzem pierwszego terminu play out (9-10 marca) będzie Elektros, który skończy sezon zasadniczy pozycję wyżej.


Program 18 kolejki grupy IV drugiej ligi - wszystkie mecze w sobotę 02.02.2019:

MKST Astra Nowa Sól - Elektros Bolesławiec (godz. 15)
MKS Ikar Legnica - Bielawianka Bielawa (godz. 17)
MKS Olavia Oława - Sobieski-Arena Żagań (godz. 18)
SPS Chrobry Głogów - Juve Głuchołazy (godz. 18)
Aqua-Zdrój Wałbrzych - MUKS Ziemia Milicka Milicz (godz. 19)

druga liga sezon zasadniczy Aqua-Zdrój Wałbrzych Bielawianka Bielawa SPS Chrobry Głogów Elektros Bolesławiec MKS Ikar Legnica MKS Olavia Oława MUKS Ziemia Milicka Milicz sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.