X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


RWSB 2019. Kolejny sezon biegania w górach już niebawem

RWSB 2019. Kolejny sezon biegania w górach już niebawem
Runners World Super Bieg 2018

12 maja 2019 r. wystartuje tegoroczny sezon cyklu Runners World Super Bieg. Inauguracja odbędzie się w Polanicy-Zdroju. Czeka górski półmaraton i bieg na 10 km - w sam raz żeby zacząć zbierać punkty do „generalki” już od samego początku.

Pamiętajcie więc - na rozgrzewkę mamy IV Półmaraton Górski Polanica-Zdrój. To jest z pewnością impreza, która ma swoich fanów, ale już w kolejnym terminie cyklu czeka następna perełka - Interferie RUN, który powoli staje się już chyba biegiem kultowym. Kapitalna izerska trasa ze Szklarskiej Poręby do Świeradowa-Zdroju (półmaraton) i z Rozdroża Izerskiego do Świeradowa (najszybsza chyba górska dycha w Polsce – trasa prawie cały czas w dół!) zaprasza 25 maja.

Szybki przerzut w Beskidy i V Półmaraton Wiślański razem z Wiślańską Dziesiątką to edycja nr 3. Start 16 czerwca. Zamieniamy chwilowo Sudety na Beskid Śląski.

IV Półmaraton Górski Kalenica i Bielawska 12 - to biegi, które odkrywają (przed debiutantami) i przypominają (starym wyjadaczom i koneserom górskich biegów) piękno Gór Sowich. Do Bielawy organizatorzy zapraszają 21 lipca.

Uroki Wielkiej Sowy i dzikich sowiogórskich ostępów warto poznać też w biegu nieco innym. Pięknym, wymagającym i długim. Pierwsza edycja Ultra Sowy w roku 2018 zebrała kapitalne recenzje i opinie zawodników, a czas Ondreja Penca, który historyczną, pierwszą Ultra Sowę wygrał, może być dużym wyzwaniem dla najlepszych polskich ultrasów. Ultra Sowa odbędzie się tego samego dnia co biegi wliczane do RWSB, choć wystartuje oczywiście dużo wcześniej. Górskie bieganie w Bielawie - 21 lipca.

Alpejski finał cyklu w Świeradowie-Zdroju (4F Świeradów RUN) 14 września, ale na ten weekend organizatorzy szykują też kolejną propozycję dla fanów długich górskich biegów. Jesienne Ultra Izery. Czyż nie brzmi to zachęcająco? Więcej szczegółów wkrótce.

Zapisy? Również niebawem.

https://superbieg.pl

bieg górski Runners World Super Bieg RWSB IV Półmaraton Górski Polanica-Zdrój Interferie RUN V Półmaraton Wiślański Wiślańska Dziesiątka IV Półmaraton Górski Kalenica Bielawska 12 Ultra Sowa 4F Świeradów RUN

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.