Zrewanżować się krakowianom

Zrewanżować się krakowianom

Niewiele dzieli nas już od końca sezonu zasadniczego w męskiej pierwszej lidze. W meczu 24 kolejki w sobotę Gwardia podejmie AZS AGH Kraków.

Wrocławianie mają więc okazję do rewanżu za porażkę z 11 kolejki. 24 listopada zespół spod Wawelu pokonał u siebie podopiecznych trenera Piotra Lebiody 3:1 (25:21; 19:25; 25:22; 25:23). Mimo tej porażki, faworytem w najbliższym meczu będzie ekipa ze stolicy Dolnego Śląska.

Gwardia po rozegraniu 22 spotkań ma na koncie 37 punktów i jest siódma w tabeli. Wrocławianie wygrali 13 pojedynków i zanotowali 9 porażek, przy bilansie setów 47:38. AZS AGH Kraków jest na dziesiątym miejscu. Drużyna ze stolicy Małopolski ma w dorobku 24 "oczka". Krakowianie wygrali 8 potyczek, a w 14 musieli uznać wyższość rywali. Ich bilans setów to 33:50.

Warto jednak wspomnieć, że Akademicy w ostatniej kolejce pokonali u siebie 3:2 APP Krispol Września. Gwardia wygrała natomiast 3:1 w Kluczborku z przedostatnim w tabeli Mickiewiczem. Zapowiada się więc ciekawie.

Początek sobotniego starcia o godz. 18 w hali Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich przy ul. Wojciecha z Brudzewa 12a. Ceny biletów wynoszą 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).

pierwsza liga Gwardia Wrocław AZS AGH Kraków sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.