Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

(FILM) Politechnika Wrocławska i SEP aktywni na Górnym Śląsku

Podczas Festiwal Wiedzy „Nauka – sposób na sukces", który odbył się w I Liceum Ogólnokształcącym im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim Dziekan ds. Studenckich dr inż. Piotr Serkies uroczyście przekazał na ręce dyrektor szkoły mgr Janiny Rurek porozumienie o współpracy między Politechniką Wrocławską a wodzisławskim liceum.

Następnie w auli szkoły pracownik Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej oraz członek Zarządu Oddziału Wrocławskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich dr inż. Maciej Gwoździewicz wygłosił uroczysty wykład w imieniu uczelni i SEP-u.

Politechnika Wrocławska Wydział Elektryczny uczniowie I LO uczniowie I Liceum Ogólnokształcące w Wodzisławiu Śląskim dr inż. Piotr Serkies dr inż. Maciej Gwoździewicz

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Mario
Mario 19 marca o 12:08

Dobrze, że Politechnika Wrocławska patrzy na Śląsk jako na całość i nie ogranicza się tylko do Dolnego Śląska. To będzie procentować.

Lubię to! 1
Tom
Tom 18 marca o 02:31

Gratuluję, to dobra wiadomość dla całego regionu.

Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.